Πράξη 2η

Σήμερα  21   Φεβρουαρίου   2020 , ημέρα Παρασκευή   και ώρα 13:20 στο γραφείο  της Δ/ντριας  του 1ου Γενικού Λυκείου Σπάρτης συνήλθε η επιτροπή που συγκροτήθηκε για να εξετάσει τις οικονομικές προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων για την πολυήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών της Β΄τάξης στα Τρίκαλα -Καρδίτσα από τις  2-4-2020 έως τις 5-4-2020.

Στη συνεδρίαση παρέστησαν η Δ/ντρια του σχολείου κ. Γεωργία Κυριακοπούλου, οι συνοδοί εκπαιδευτικοί  Μουρτζίκος Σωτήριος   και  Δεμοιράκου Μαρία εκπρόσωποι του συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων των μαθητών του 1ου Γενικού Λυκείου Σπάρτης Γρουμπός Σταύρος  και Ζαβάκου Γεωργία   και οι πρόεδροι των τμημάτων Παναγόπουλος Γεώργιος (Β3) και Μαλτέζος Νίκος (Β2).

Οι προσφορές ανά μαθητή ήταν τρεις  και προέρχονται από τα γραφεία:

1. IQ HOLIDAYS

DOMOTEL ARNI HOTEL 4*  με πρωινό 185 ευρώ, με ημιδιατροφή 215 ευρώ

1. At Holidays

ARNI HISTORICAL HOTEL 3* με πρωινό 175 ευρώ, με ημιδιατροφή 205 ευρώ

1. ZORPIDIS travel services

ARNI DOMOTEL 4* με πρωινό 192 ευρώ, με ημιδιατροφή 224 ευρώ

Μετά το άνοιγμα και την αξιολόγηση των προσφορών η επιτροπή αποφασίζει να αναθέσει την πραγματοποίηση της πολυήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης στα Τρίκαλα ?Καρδίτσα  από τις 2-4-2020 έως τις 5-4-2020

στο γραφείο τουρισμού At Holidays

στο ξενοδοχείο ARNI HISTORICAL HOTEL 3* με πρωινό 175 ευρώ ,  που είχε την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής πλευράς προσφορά  ( κριτήρια οικονομικά και ποιοτικά).

Για τον λόγo αυτό συντάχθηκε η παρούσα πράξη και υπογράφεται ως ακολούθως.

Ο Πρόεδρος                                                           Τα μέλη

Ανάθεση πραγματοποίησης πολυήμερης εκδρομής Β’ ΓΕΛ σε Τρίκαλα- Καρδίτσα