Κατ? εξαίρεση συμπληρωματικές Ηλεκτρονικές Αιτήσεις εγγραφής-ανανέωσης εγγραφής για ΓΕ.Λ ? ΕΠΑ.Λ(Γ’ ΦΑΣΗ)

Κατ? εξαίρεση  συμπληρωματικές Ηλεκτρονικές Αιτήσεις εγγραφής-ανανέωσης εγγραφής για ΓΕ.Λ ? ΕΠΑ.Λ(Γ’ ΦΑΣΗ)

Από τις 27 Αυγούστου 2020 και ώρα 09.00 έως τις 2 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 23.59, η ηλεκτρονική πλατφόρμα e-eggrafes θα είναι σε λειτουργία προκειμένου να υποβληθούν κατ? εξαίρεση  συμπληρωματικές Ηλεκτρονικές Αιτήσεις εγγραφής-ανανέωσης εγγραφής για ΓΕ.Λ ? ΕΠΑ.Λ από τους γονείς-κηδεμόνες των ανήλικων μαθητών/τριών ή

Έναρξη λειτουργίας εκπαιδευτικών δομών Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων σχολικού και ακαδημαϊκού έτους 2020-21

Η ομιλία της Υπουργού Παιδείας & Θρησκευμάτων   Κυρίες και Κύριοι καλησπέρα σας, Θα σας παρουσιάσω σήμερα το πλαίσιο έναρξης και λειτουργίας των εκπαιδευτικών δομών για τη νέα σχολική και ακαδημαϊκή χρονιά, με δεδομένη τη συνεχιζόμενη υγειονομική κρίση του κορωνοϊού.