χανιά4

ΠΡΑΞΗ 3η

Σήμερα 5 Μαρτίου 2015 ημέρα Πέμπτη και ώρα 09:00 στο γραφείο του Δ/ντή του 1ου Γενικού Λυκείου Σπάρτης συνήλθε η επιτροπή που συγκροτήθηκε για να εξετάσει τις οικονομικές προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων για την πολυήμερη εκδρομή των μαθητών της Β΄ τάξης στην Κρήτη (Ηράκλειο, Ρέθυμνο, Χανιά) που θα πραγματοποιηθεί από 26 έως 30 Μαρτίου 2015.

Στη συνεδρίαση παρέστησαν ο Δ/ντής του σχολείου κ. Μηνακάκης Ιωάννης, ο συνοδός εκπαιδευτικός κ. Μπουλούγαρης Γεώργιος, ο εκπρόσωπος του συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Μαρκουτσάς Ιωάννης και ο πρόεδρος της μαθητικής κοινότητας του Β4 Τραγάς Ευάγγελος.

Οι προσφορές ήταν τέσσερις και προέρχονται από τα εξής γραφεία:

? DIAMANTAKOU TOURS:
Ξενοδοχείο GALINI SEA VIEW 5*
Τιμή κατ? άτομο: 219 ευρώ. Συνολική τιμή: 14454 ευρώ με ημιδιατροφή και πλήρη κάλυψη σε καμπίνες στο πλοίο.

? SKOUROS TOURS
Ξενοδοχείο ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5 *
Τιμή κατ? άτομο: 220 ευρώ. Συνολική τιμή: 14520 ευρώ με ημιδιατροφή και πλήρη κάλυψη σε καμπίνες στο πλοίο.

? VASSILIOU
Ξενοδοχείο GALINI SEA VIEW 5*
Τιμή κατ? άτομο: 192 ευρώ. Συνολική τιμή: 12288 ευρώ με ημιδιατροφή και πλήρη κάλυψη σε καμπίνες στο πλοίο.
Παροχή δωρεάν συμμετοχής 2 μαθητών.

? @t Holidays
Ξενοδοχείο GALINI SEA VIEW 5*
Τιμή κατ? άτομο: 190 ευρώ. Συνολική τιμή: 11970 ευρώ με ημιδιατροφή και πλήρη κάλυψη σε καμπίνες στο πλοίο.
Παροχή δωρεάν συμμετοχής 3 μαθητών.
Προσφορά δύο (2) διανυκτερεύσεων για δύο (2) άτομα στο ξενοδοχείο GALINI SEA VIEW 5* για λαχειοφόρο αγορά της Β? τάξης του Λυκείου.

Μετά την αξιολόγηση των προσφορών, η επιτροπή αποφασίζει ομόφωνα να επιλέξει το ταξιδιωτικό γραφείο @t Holidays και το ξενοδοχείο GALINI SEA VIEW 5*, γιατί εκπληρώνει τις προϋποθέσεις της πρόσκλησης ενδιαφέροντος και μειοδοτεί.

Για το λόγo αυτό συντάχθηκε η παρούσα πράξη και υπογράφεται ως ακολούθως.

Τα μέλη

Μηνακάκης Ιωάννης
Μπουλούγαρης Γεώργιος
Μαρκουτσάς Ιωάννης